Ułatwienia dostępu

Andrzejki to czas, kiedy od dawien dawna panny i kawalerowie wróżą sobie nadejście bliskiej ich sercu osoby. Chcą poznać imię przyszłego towarzysza/towarzyszki. Zastanawiają się nad swoją najbliższą przyszłością. Co ich spotka, kim zostaną, jak potoczą się ich losy… Zaś pamiętajmy o tym, że Andrzejki, to czas wyłącznie świetnej zabawy, także z dystansem, rozwagą podejdźmy do „wróżb”.

Uczniowie SP Miłoszewo bardzo tanecznym krokiem otworzyli  coroczną imprezę Wróżb Andrzejkowych. Z uśmiechem przyjęli „balonowe wróżby” o nadchodzących ich losach. Z westchnieniem poznali imiona swoich przyszłych wybranków. Zdradzili na kartkach swoje najskrytsze marzenia, po czym z magiczną siłą cisnęli nimi do czarodziejskich koszy, by sprawdzić, jak szybko ono się spełni. Również szczęcie mieli w zasięgu ręku, gdyż na niezwykłych listkach „drzewa szczęścia” mogli poznać swoje przyszłe, niekiedy zabawne perypetie. A „skrzynia zawodów” ujawniła, kto spośród uczniów zostanie wybitnym lekarzem, a kto kreatywnym krawcem.

Jednak życzymy Wszystkim dzieciom, by przyszły zawód, los, jak i miłość swego serca  wybrały same. Dzięki ciężkiej, ale fascynującej i dającej radość nauce, rozsądnym decyzjom i lekkością w sercu.

 

By Admin